Laminace obočí

Kolín

Světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň. S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů.

Při laminaci obočí vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je i barvení.

Jak dlouho Vám laminace obočí vydrží? Laminace obočí Vám vydrží 3-4 týdny.

Pro koho je tato metoda vhodná? Pro každé obočí obočí, kterému chybí symetrie každý chloupek má jiný směr obočí je tenké, řídké nebo pro obočí, kde místy nerostou chloupky vůbec.

Proč laminace obočí? Obočí máte vždy upravené, aniž byste tomu věnovala svůj čas. Řeší problém neuspořádaného obočí obočí, získá správný tvar, který lichotí Vašemu obličeji. Chloupky, které byly dosud nepoddajné, zkrotnou.

Jak o obočí následně pečovat? Po dobu 24 hodin neaplikujte make-up na obočí vyhněte se plavání / sauně a udržujte obočí v suchu.

Laminace obočí pro vás není vhodná pokud:

  • máte alergii na kolagen, čpavek
  • máte otok či poranění v oblasti obočí
  • prodělala jste anestezii v posledních 2 měsících
  • máte infekční onemocnění
  • užíváte retinoidy, antibiotika, hormonální substituce

Na laminaci obočí můžete i pokud jste těhotná nebo kojíte, ale kvůli hormonálním výkyvům nemusí být výsledný efekt dle očekávání, v horším případě může být nulový. Pokud s tímto rizikem počítáte, aplikace je možná.

Kosmetika

Nabídka

Laminace obočí899 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.

Před a po laminaci

Laminace obočí Kolín

Laminace obočí Kolín

Laminace obočí Kolín