Kosmetika Dragonfly

Nechte se zlákat učiněným luxusem, který Vás povznese, stane se skutečným rituálem pro Vaše tělo a smysly…

Chemický peeling Mesosystem

Určený pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky. Samostatné ošetření, během kterého nelže čistit pleť, upravovat obočí, masírovat. Ošetření se neprovádí při otevřených rankách v obličeji.

Cena ošetření 590 Kč (max. 60 minut)

Sleva 15 % po předložení kartičky Klubu pevného zdraví VZP.

MESOB•T•X Home

ULTRAZVUKOVÝ PEELING odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, vytváří tak rejuvenaci (omlazení) dermis, hloubkově čistí póry a zlepšuje vzhled pokožky.

Výhody: Efektivně a rychle omlazuje, hydratuje a čistí pleť bez narušení její ochranné bariéry. Stimuluje obnovu kožních tkání tím, že odstraňuje horní vrstvy pokožky.

Již od první aplikace poskytuje pleti zářivější vzhled a omlazuje ji. Technika ULTRAZVUKOVÉHO PEELINGU není agresivní ani invazivní, nemá žádné vedlejší účinky na pokožku.

Výsledkem spojení metody MESOB•T•X s iontoforézní technikou je redukce vrásek a výrazových linií bez použití jehel, bez bolesti a bez vedlejších účinků.

Efekt MESOB•T•X je doplněn o různé aktivní látky přítomné ve složení přípravku, jako jsou kolagen, kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, Tensine®, Polylift®… které přinášejí blahodárné účinky pro pleť a zvyšují její hydrataci.

Výsledek: Zářivý vzhled, zpevnění, pružnost a tvárnost pleti rychle a komplexně.

MESOB•T•X Home

Ampule s aktivní látkou jsou určené pro zákazníky MESOB•T•X Home, kteří již vyčerpali ampule obsažené v základním balení.

Ampule s aktivními látkami:

Hlavní aktivní látkou je Argireline® (acetyl hexapeptid). Jedná se o patentovanou aktivní látku, která se v poslední době velmi často využívá za stejným účelem jako botulotoxin, který je často znám pod obchodní značkou Botox®, ale na rozdíl od botulotoxinu je mnohem bezpečnější a šetrnější.

Další obsažené aktivní látky:

  • Kolagen: Účinná látka dodávající hydrataci a zpomalující stárnutí pokožky.
  • Také má vypínací efekt.
  • Kyselina hyaluronová: vyplňuje vrásky
  • Kyselina glykolová: odstraňuje skvrny na pokožce
  • Tensine®: okamžitý liftingový efekt
  • Polylift®: liftingový efekt s pomalejším nástupem

Ošetření se provádí společně s celkovou kosmetikou a cena je od 590 Kč.

Masáž KOBIDO – tajemství mládí a krásy pocházejících z dávné minulosti

Jejich hladká jemná pleť podobná okvětním lístkům sakury opájela a zbavovala rozumu. Ani neúprosný čas nedokázal zanechat stopy na dívčích tvářích. To vše díky technice masáže Kobido.

Z minulosti si propůjčujeme to nejlepší a to je ta nejsprávnější cesta. Současná kosmetika si velice váží tajemství mládí a krásy pocházejících z dávné minulosti. Proto i my ve své práci aktivně používáme japonskou masáž, která je velmi oblíbená pro svůj působivý účinek.

Japonská masáž Kobido

Je jedinečná technika uvolňující masáže působící na důležité akupresurní body obličeje a celého organismu. Hlavní výsadou této metody je, že ošetřuje zároveň svalový řetězec, který odpovídá za reliéfnost obličeje. V profesionální kosmetice se nelze věnovat pouze pleti, ale provádí se také cvičení obličejového svalstva. Tak vydrží účinek liftingu déle. Většina našich vrásek jsou obličejové svaly zkrácené křečemi, o nichž často ani nemáme tušení. Japonská masáž tyto svaly snadno uvolňuje, obnovuje krevní oběh a cirkulaci lymfatického systému. Již po prvním ošetření bude Vaše tvář vypadat svěžejší a odpočatější.

Jak funguje masáž KOBIDO

Procedura japonské masáže Kobido sestává z lehkého tappingu, poplácávání, poštipování, kruhových pohybů „jing a jang", zklidňujících pohybů po celém povrchu obličeje, krku a hlavy. Všechny pohyby jsou lehké a přesné a prováděné v přísném souladu se zákony pohybu energie v meridiánech.

V japonské masáži obličeje se mohou používat aromatické oleje, které zvyšují účinek procedury a propůjčí Vaší pleti lehké aroma.

Japonská masáž obličeje samozřejmě nepůsobí jen na vzhled Vašeho zevnějšku, ale na celkové zdraví. S její pomocí nejen omládnete a zregenerujete pleť v obličeji, ale zpomalíte proces stárnutí a zlepšíte cirkulaci v krevních i lymfatických cévách. Po skončení kúry zjistíte, že nádherně vypadáte a jste v úplné harmonii s okolním světem!

Průběh ošetření: odlíčení pleti, aplikace sera dle typu pleti, masáž, maska, závěrečný krém. Maximálně 90 minut, cena 690 Kč

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS


Prodlužování řas - leták Prodlužování řas - leták

K novým řasám je v ceně kartáček nebo spirálka na údržbu řas!

Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas

Ceník - Kolín
AKCE: Prodlužování řas syntetické, nová aplikace, zvýhodněná cena při platbě v hotovosti, neplatí pro benefity 1290 Kč
Prodlužování řas syntetické, nová aplikace 1500 Kč
Prodloužení řas - doplnění 400 – 500 Kč
Aplikace kamínku na řasy 10 Kč/ks
Profi ošetření (max. 120 min.) - Odlíčení obličeje / Úprava obočí / Depilace v obličeji / Peeling / Masáž dekoltu, trapézu, krku, obličeje / Aplikace ampulí, sér / Čištění pleti / Hydratace, regenerace, tonizace / Laserové ošetření / Závěrečná úprava 590 Kč
Profi ošetření + barvení řas a obočí (max. 120 min.) 640 Kč
Profi men ošetření (max. 90 min.) 490 Kč
Jeunes – čištění problematické pleti (max. 90 min.) 550 Kč
Mikromasáž očního okolí – masáž, aplikace sér (max. 30 min.) 130 Kč
Trvalá na řasy + barvení řas (max. 90 min.) 330 Kč
Laserové ošetření + maska (max. 30 min.) 250 Kč
Aplikace laseru (max. 15 min.) 135 Kč
Úprava obočí 60 Kč
Barvení řas 60 Kč
Barvení obočí 50 Kč
Depilace - ret 50 Kč
Depilace - celý obličej 190 Kč
Depilace - ruce 110 Kč
Depilace - třísla 110 Kč
Depilace - lýtka 190 Kč
Depilace - celé nohy 330 Kč
Depilace - podpaždí 70 Kč
Depilace - záda 110 Kč
Líčení - denní 290 Kč
Líčení - večerní 240 Kč
Líčení - slavnostní 290 Kč
Líčení - plesové 290 Kč
Poradna + líčení 350 Kč
Svatba zkouška 290 Kč
Svatba - líčení 390 Kč

* ceny jsou pohyblivé. Prodlužování řas nelze platit kartou, služba je externí.

GUINOT –francouzské ošetření

Hydradermie, uznávaná jako jedno z nejpokrokovějších kosmetických ošetření pleti, se již téměř 50 let využívá v nejexkluzivnějších salonech krásy na světě. Je to jediné ošetření, které kombinuje vlastní high-tech přístroj s produkty vlastní kosmetické řady. Nabízí nejen dokonalé hloubkové čištění pleti, ale vzhledem k širokému spektru navzájem se doplňujících výrobků s patentovanými aktivními složkami, úspěšně řeší i dehydrataci, suchost, podráždění, vrásky, akné, ochablost, pigmentové skvrny a jiné problémy pokožky.

Guinot Hydradermie, (max. 120 min.), cena 1300 Kč (dvojitá ionizace, kyslíková kúra, zpevňující masáž, hluboké čištění pleti, úprava obočí, maska, závěrečná úprava)