Kosmetika Dragonfly

Nechte se zlákat učiněným luxusem, který Vás povznese, stane se skutečným rituálem pro Vaše tělo a smysly…

Chemický peeling Mesosystem

Určený pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky. Samostatné ošetření, během kterého nelže čistit pleť, upravovat obočí, masírovat. Ošetření se neprovádí při otevřených rankách v obličeji.

Cena ošetření 590 Kč (max. 60 minut)

Sleva 15 % po předložení kartičky Klubu pevného zdraví VZP.

MESOB•T•X Home

ULTRAZVUKOVÝ PEELING odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, vytváří tak rejuvenaci (omlazení) dermis, hloubkově čistí póry a zlepšuje vzhled pokožky.

Výhody: Efektivně a rychle omlazuje, hydratuje a čistí pleť bez narušení její ochranné bariéry. Stimuluje obnovu kožních tkání tím, že odstraňuje horní vrstvy pokožky.

Již od první aplikace poskytuje pleti zářivější vzhled a omlazuje ji. Technika ULTRAZVUKOVÉHO PEELINGU není agresivní ani invazivní, nemá žádné vedlejší účinky na pokožku.

Výsledkem spojení metody MESOB•T•X s iontoforézní technikou je redukce vrásek a výrazových linií bez použití jehel, bez bolesti a bez vedlejších účinků.

Efekt MESOB•T•X je doplněn o různé aktivní látky přítomné ve složení přípravku, jako jsou kolagen, kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, Tensine®, Polylift®… které přinášejí blahodárné účinky pro pleť a zvyšují její hydrataci.

Výsledek: Zářivý vzhled, zpevnění, pružnost a tvárnost pleti rychle a komplexně.

MESOB•T•X Home

Ampule s aktivní látkou jsou určené pro zákazníky MESOB•T•X Home, kteří již vyčerpali ampule obsažené v základním balení.

Ampule s aktivními látkami:

Hlavní aktivní látkou je Argireline® (acetyl hexapeptid). Jedná se o patentovanou aktivní látku, která se v poslední době velmi často využívá za stejným účelem jako botulotoxin, který je často znám pod obchodní značkou Botox®, ale na rozdíl od botulotoxinu je mnohem bezpečnější a šetrnější.

Další obsažené aktivní látky:

  • Kolagen: Účinná látka dodávající hydrataci a zpomalující stárnutí pokožky.
  • Také má vypínací efekt.
  • Kyselina hyaluronová: vyplňuje vrásky
  • Kyselina glykolová: odstraňuje skvrny na pokožce
  • Tensine®: okamžitý liftingový efekt
  • Polylift®: liftingový efekt s pomalejším nástupem

Ošetření se provádí společně s celkovou kosmetikou a cena je 850 Kč (max. 120 minut).

Masáž KOBIDO – tajemství mládí a krásy pocházejících z dávné minulosti

Jejich hladká jemná pleť podobná okvětním lístkům sakury opájela a zbavovala rozumu. Ani neúprosný čas nedokázal zanechat stopy na dívčích tvářích. To vše díky technice masáže Kobido.

Z minulosti si propůjčujeme to nejlepší a to je ta nejsprávnější cesta. Současná kosmetika si velice váží tajemství mládí a krásy pocházejících z dávné minulosti. Proto i my ve své práci aktivně používáme japonskou masáž, která je velmi oblíbená pro svůj působivý účinek.

Japonská masáž Kobido

Je jedinečná technika uvolňující masáže působící na důležité akupresurní body obličeje a celého organismu. Hlavní výsadou této metody je, že ošetřuje zároveň svalový řetězec, který odpovídá za reliéfnost obličeje. V profesionální kosmetice se nelze věnovat pouze pleti, ale provádí se také cvičení obličejového svalstva. Tak vydrží účinek liftingu déle. Většina našich vrásek jsou obličejové svaly zkrácené křečemi, o nichž často ani nemáme tušení. Japonská masáž tyto svaly snadno uvolňuje, obnovuje krevní oběh a cirkulaci lymfatického systému. Již po prvním ošetření bude Vaše tvář vypadat svěžejší a odpočatější.

Jak funguje masáž KOBIDO

Procedura japonské masáže Kobido sestává z lehkého tappingu, poplácávání, poštipování, kruhových pohybů „jing a jang", zklidňujících pohybů po celém povrchu obličeje, krku a hlavy. Všechny pohyby jsou lehké a přesné a prováděné v přísném souladu se zákony pohybu energie v meridiánech.

V japonské masáži obličeje se mohou používat aromatické oleje, které zvyšují účinek procedury a propůjčí Vaší pleti lehké aroma.

Japonská masáž obličeje samozřejmě nepůsobí jen na vzhled Vašeho zevnějšku, ale na celkové zdraví. S její pomocí nejen omládnete a zregenerujete pleť v obličeji, ale zpomalíte proces stárnutí a zlepšíte cirkulaci v krevních i lymfatických cévách. Po skončení kúry zjistíte, že nádherně vypadáte a jste v úplné harmonii s okolním světem!

Průběh ošetření: odlíčení pleti, aplikace sera dle typu pleti, masáž, maska, závěrečný krém. Maximálně 90 minut, cena 750 Kč

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS


Prodlužování řas - leták Prodlužování řas - leták

K novým řasám je v ceně kartáček nebo spirálka na údržbu řas!

Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas
Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas Prodlužování řas


Ceník - Kolín
AKCE: Prodlužování řas syntetické, nová aplikace, zvýhodněná cena při platbě v hotovosti, neplatí pro benefity 1290 Kč
Prodlužování řas syntetické, nová aplikace 1500 Kč
Prodloužení řas - doplnění 400–500 Kč
Aplikace kamínku na řasy 10 Kč/ks
Profi ošetření (max. 90 min.) – odlíčení obličeje, úprava obočí, depilace v obličeji, peeling, masáž dekoltu, trapézu, krku, obličeje, aplikace ampulí, sér, čištění pleti, hydratace, regenerace, tonizace, laserové ošetření, závěrečná úprava, barvení řas, barvení obočí 750 Kč
Profi men ošetření (max. 90 min.) 550 Kč
Jeunes – čištění problematické pleti (max. 90 min.) 550 Kč
Mikromasáž očního okolí – odlíčení, masáž, aplikace sér, peeling, 5-minutová maska, krém 450 Kč
Trvalá na řasy + barvení řas (max. 90 min.) 400 Kč
Laserové ošetření + maska (max. 30 min.) 300 Kč
Aplikace laseru (max. 15 min.) 160 Kč
Úprava obočí 90 Kč
Barvení řas 70 Kč
Barvení obočí 70 Kč
Depilace – ret 60 Kč
Depilace – celý obličej 250 Kč
Depilace – ruce 200 Kč
Depilace – třísla 250 Kč
Depilace – lýtka 250 Kč
Depilace – celé nohy 400 Kč
Depilace – podpaždí 90 Kč
Depilace – záda 250 Kč
Líčení – denní 350 Kč
Líčení – večerní (slavnostní, plesové) 450 Kč
Svatba zkouška 350 Kč
Svatba – líčení ve svatební den 450 Kč
Svatba – líčení mimo salon (+ doprava, + líčení) 500 Kč
Phyris – celkové ošetření pleti (max. 120 min.) – odlíčení, úprava obočí, depilace v obličeji, peeling, masáž dekoltu, krku, obličeje, aplikace ampulí nebo sér, čištění pleti, hydratace, krém 850 Kč

* ceny jsou pohyblivé. Prodlužování řas nelze platit kartou, služba je externí.

GUINOT –francouzské ošetření

Hydradermie, uznávaná jako jedno z nejpokrokovějších kosmetických ošetření pleti, se již téměř 50 let využívá v nejexkluzivnějších salonech krásy na světě. Je to jediné ošetření, které kombinuje vlastní high-tech přístroj s produkty vlastní kosmetické řady. Nabízí nejen dokonalé hloubkové čištění pleti, ale vzhledem k širokému spektru navzájem se doplňujících výrobků s patentovanými aktivními složkami, úspěšně řeší i dehydrataci, suchost, podráždění, vrásky, akné, ochablost, pigmentové skvrny a jiné problémy pokožky.

Guinot Hydradermie, (max. 120 min.), cena 1300 Kč (dvojitá ionizace, kyslíková kúra, zpevňující masáž, hluboké čištění pleti, úprava obočí, maska, závěrečná úprava)