Masáže

Poděbrady

Čas, který strávíte v rukou naší zkušené masérky, prospěje nejen Vašemu zdraví a kráse, ale pomůže Vám uvolnit se a odpočinout.

Salon Dragonfly nabízí:

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Pro aktivní sportovce možnost využití masáže pomocí golfových míčků, které zvyšují přítlak a dostanou se více do svalů.

Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže.

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku.

Před masáží provádí masér základní konzultaci se svým klientem ohledně zdravotního a psychyckého stavu.

Masáže se neprovádí v případech onemocnění a stavů např. akutní záněty, chřipky a horečnatých onemocnění, onemocnění způsobující závažné krvácení (např. leukémie), poranění břišní dutiny, selhání životně důležitých orgánů, po jídle, pod vlivem alkoholu či drog. Dále při výskytu kožních exémů a nečistot.

Děkujeme za pochopení.

Masáže

Nabídka

Záda30 minut350 Kč
Záda + šíje45 minut450 Kč
Masáž hodinová s možností výběru, dle potřeb a požadavku klienta650 Kč
Dolní končetiny50 minut550 Kč
Horní končetiny20 minut250 Kč
Relaxační masáž50 minut550 Kč
Edenred
Benefity