Masáže Dragonfly

Čas, který strávíte v rukou naší zkušené masérky, prospěje nejen Vašemu zdraví a kráse, ale pomůže Vám uvolnit se a odpočinout.

Marek Najman – dlouholetý aktivní sportovec, profesionální trenér golfu a beach volejbalu, Vám nabízí sportovní a relaxační masáže. Využívá své znalosti ze studia z Fakulty tělesné výchovy a sportu a získání profesní kvalifikace Sportovní masáže.

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Pro aktivní sportovce možnost využití masáže pomocí golfových míčků, které zvyšují přítlak a dostanou se více do svalů.

Ceník
Záda (30 min.) 350 Kč
Záda + šíje (45 min.) 450 Kč
Masáž hodinová s možností výběru, dle potřeb a požadavku klienta 650 Kč
Dolní končetiny (50 min.) 550 Kč
Horní končetiny (20 min.) 250 Kč

* ceny jsou pohyblivé, neplatí sleva KPZ, nepřijímáme platební karty

Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže.

Ceník
Relaxační masáž 50 min. 550 Kč

* ceny jsou pohyblivé, neplatí sleva KPZ, nepřijímáme platební karty

 

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku.

Před masáží provádí masér základní konzultaci se svým klientem ohledně zdravotního a psychyckého stavu.

Masáže se neprovádí v případech onemocnění a stavů např. akutní záněty, chřipky a horečnatých onemocnění, onemocnění způsobující závažné krvácení (např. leukémie), poranění břišní dutiny, selhání životně důležitých orgánů, po jídle, pod vlivem alkoholu či drog. Dále při výskytu kožních exémů a nečistot.

Děkujeme za pochopení.