Prodlužování řas

Kolín

Dlouhé a objemné řasy prohloubí pohled a dodají očím kočičí jiskru. Pokud vám příroda jedny takové nenadělila, nenechte se zastavit – snový pohled vykouzlíte jejich permanentním prodloužením. Řasy přitom působí velmi přirozeně a jsou vysoce odolné během nošení i při každodenní hygieně. Spojení je neviditelné, přirozené, pevné a vydrží i několik týdnů.

Doporučení: Řasy mohou být po aplikaci citlivější, během prvních 24 hodin se tak vyhýbejte dotykům a nepoužívejte kosmetické přípravky. Vhodné je se vyhýbat styku s vodou. Během nošení není jinak nutná žádná speciální péče, z důvodu problematického odličování vám však nedoporučujeme používat voděodolnou řasenku.

ŘASA NA ŘASU

Neodolatelně svůdný pohled? Získejte jej díky revoluční technice v prodlužování a zahušťování. Během této metody jsou řasy lepeny jednotlivě na přírodní řasy tak, aby nijak nezatěžovaly řasy vlastní. Doba trvání 1,5 až 2,5 hodiny dle počtu přírodních řas.

VOLUME LASHES (2D-3D METODA)

Dramatický look: ten se nosí! Metodou Volume Lashes aplikujeme ultratenké řasy na řasu přírodní. Výsledek? Husté řasy, jemnost a naprostá přirozenost. Získejte maximální objem řas jako nikdy předtím. Doba trvání 1,5 až 2,5 hodiny dle počtu přírodních řas.

Prodlužování řas

Nabídka

Nový set řasa na řasu1 100 Kč
Nový set mix (řasa na řasu + objemové) 1 400 Kč
Doplnění řasa na řasu (po 2-3 týdnech)600 Kč
Doplnění řasa na řasu (4 a více týdnů)800 Kč
Přechod z řasa na řasu na objemové1 000 Kč
Nový set 2D, 3D1 800 Kč
Doplnění po 2 týdnech 3D700 Kč
Doplnění po 3 týdnech 3D800 Kč
Doplnění po 4 týdnech 3D900 Kč
Čištění řas od líčidel50 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.

Ukázka práce

Prodlužování řas Kolín Prodlužování řas Kolín
Edenred
Benefity