Nehtová modeláž, manikúra

Kolín

Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy a jejich úprava je ve společnosti nutností.

Vaše ruce, které jsou stále v pohybu, potřebují péči. Ale co vaše nehty? Kvalita i tvar nehtů je geneticky dána, ale vzhled se dá ovlivnit. Někdo dá přednost přírodním nehtům, jiný zkusí své nehty přikrášlit. Je mnoho možností a materiálů, jak a čím nehet upravit. Většina lidí nemá zkušenosti s ošetřováním rukou a úpravou nehtů. Proto vyhledávají odbornou péči, kterou vám dokážeme nabídnout v našem salonu Dragonfly.

Poskytované služby:

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických, tak i z důvodů lékařských.

Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy. Vynikající vlastností Gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Q-Lac je rychlý a dlouhotrvající UV lak na nehty s vysokým leskem, který v sobě obsahuje přilnávací složku (base), tak vrchní složku (top). Q-Lac má vysoký lesk a na nehtech vydrží až 14 dní.

Nehtová modeláž

Nabídka

Manikúra
Klasická manikúra190 Kč
Q-lak (desetidenní lak vytvrzený v UV lampě)300 Kč
P-Shine + manikúra290 Kč
Parafín studený100 Kč
Parafín teplý (nutno hlásit předem)100 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.

Edenred
Benefity