Nehtová modeláž, manikúra

Kolín

Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy a jejich úprava je ve společnosti nutností.

Vaše ruce, které jsou stále v pohybu, potřebují péči. Ale co vaše nehty? Kvalita i tvar nehtů je geneticky dána, ale vzhled se dá ovlivnit. Někdo dá přednost přírodním nehtům, jiný zkusí své nehty přikrášlit. Je mnoho možností a materiálů, jak a čím nehet upravit. Většina lidí nemá zkušenosti s ošetřováním rukou a úpravou nehtů. Proto vyhledávají odbornou péči, kterou vám dokážeme nabídnout v našem salonu Dragonfly.

Poskytované služby:

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických, tak i z důvodů lékařských.

Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy. Vynikající vlastností Gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Q-Lac je rychlý a dlouhotrvající UV lak na nehty s vysokým leskem, který v sobě obsahuje přilnávací složku (base), tak vrchní složku (top). Q-Lac má vysoký lesk a na nehtech vydrží až 14 dní.

Gelové nehty: Modeláž nehtů gelem je v dnešní době již velmi rozšířeným módním trendem. Nehtovou modeláž mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Využívají ji ženy, které mají problematické nehty (dlouhodobě kousané, lámavé, třepivé atp.) ale i ženy, které zkrátka touží po delších nehtech, než jim jejich přírodní dovolí. Nehty jsou vizitkou každé ženy a díky modeláži gelem budou vypadat dokonale.

Nehtová modeláž

Nabídka

Manikúra
Klasická manikúra190 Kč
Q-lak (desetidenní lak vytvrzený v UV lampě)300 Kč
P-Shine + manikúra290 Kč
Parafín studený100 Kč
Parafín teplý (nutno hlásit předem)100 Kč
Gelové nehty
Nové gelové nehty650 Kč
Doplnění gelových nehtů450 Kč
Francie780 Kč
Zdobení100 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.

Ukázka práce

Nehtová modeláž Kolín Nehtová modeláž Kolín Nehtová modeláž Kolín
Edenred
Benefity