Nehtová modeláž, manikúra

Kolín

Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy a jejich úprava je ve společnosti nutností.

Vaše ruce, které jsou stále v pohybu, potřebují péči. Ale co vaše nehty? Kvalita i tvar nehtů je geneticky dána, ale vzhled se dá ovlivnit. Někdo dá přednost přírodním nehtům, jiný zkusí své nehty přikrášlit. Je mnoho možností a materiálů, jak a čím nehet upravit. Většina lidí nemá zkušenosti s ošetřováním rukou a úpravou nehtů. Proto vyhledávají odbornou péči, kterou vám dokážeme nabídnout v našem salonu Dragonfly.

Poskytované služby:

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických, tak i z důvodů lékařských.

Q-Lac je rychlý a dlouhotrvající UV lak na nehty s vysokým leskem, který v sobě obsahuje přilnávací složku (base), tak vrchní složku (top). Q-Lac má vysoký lesk a na nehtech vydrží až 14 dní.

Gelové nehty: Modeláž nehtů gelem je v dnešní době již velmi rozšířeným módním trendem. Nehtovou modeláž mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Využívají ji ženy, které mají problematické nehty (dlouhodobě kousané, lámavé, třepivé atp.) ale i ženy, které zkrátka touží po delších nehtech, než jim jejich přírodní dovolí. Nehty jsou vizitkou každé ženy a díky modeláži gelem budou vypadat dokonale.

Nehtová modeláž

Nabídka

Manikúra
Klasická manikúra250 Kč
Manikúra + Q-lak (desetidenní lak vytvrzený v UV lampě)450 Kč
P-Shine + manikúra350 Kč
Parafín studený100 Kč
Parafín teplý (nutno hlásit předem)100 Kč
Spa manikúra (manikúra, peeling, maska, masáž) / 60 minut450 Kč
Speciální masáž rukou (15 minut)200 Kč
Gelové nehty
Nové gelové nehty650 Kč
Doplnění gelových nehtů500 Kč
Francie780 Kč
Zdobení100 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.

Ukázka práce

Nehtová modeláž Kolín Nehtová modeláž Kolín Nehtová modeláž Kolín Nehtová modeláž Kolín
Edenred
Benefity