Masáže Dragonfly

Čas, který strávíte v rukou naší zkušené masérky, prospěje nejen Vašemu zdraví a kráse, ale pomůže Vám uvolnit se a odpočinout.

Thajské masáže

ROYAL (KRÁLOVSKÁ MASÁŽ) – po této proceduře se budete cítit, jako znovu zrozeni.

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a olejové masáže, završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Jedná se o královskou masáž, jak již název napovídá, protože thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích, napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu. Po této proceduře se budete cítit, jako znovu narozeni.

HERBAL MASÁŽ – je tradiční thajská masáž kombinovaná s přikládáním speciálních nahřátých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Speciální sáčky, které se přikládají na rozmasírované tělo, obsahují thajské bylinky a koření, které napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

AROMA OIL – jedná se o olejovou thajskou masáž s použitím 100% přírodních olejů, do kterých se přidávají vonné esence dovezené z Thajska. Zákazník si může vybrat z několika druhů těchto esencí. Masérka olej zahřeje na příjemnou teplotu a následně aplikuje. Po masáži budete odcházet s pocitem, že jste právě navštívili dalekou exotickou krajinu.

OIL MASÁŽ – klasická olejová masáž je mírnější forma masáže při které se vyvíjí menší tlak. Masérka při této masáži stimuluje reflexní body a tím dochází k obnovení duševní a fyzické rovnováhy. Masáž je vhodná především při bolestech svalů a kloubů. Masérka postupně masíruje celé tělo od hlavy až k patě. Olejová masáž využívá techniku při níž se vmasírovává olej do svalů. Tato masáž také dokonale prospívá pleti a pokožce. Zvláště příjemné je promasírování paží a nohou včetně prstů. Při této masáži se používají speciální oleje svým složením  šetrné k Vaší pokožce. Olej doporučujeme po masáži ponechat na těle.

KLASIK – masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

Tradiční thajská masáž je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a jehož kořeny sahají do starověku, do doby před 2 500 lety, tzv. doby Buddhy. Dříve se umění thajské masáže věnovali především lékaři, protože vyžaduje dokonalou znalost těla, ale v dnešní době existují v Thajsku speciální masážní centra, která navštěvují vhodné uchazečky, které po zdárném absolvování dostávají certifikát. K nejvyhledávanějším a zároveň k nejprestižnějším patří chrám Wat Po, ve kterém se umění thajské masáže učila i naše masérka. Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérka při masáži používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohla vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Optimální doba tradiční thajské masáže je 90 - 120 minut, ale rovněž 60 minut tradiční thajské masáže celého těla, nebo 30 - ti minutová masáž jen nohou a chodidel, nebo zad a šíje, vám přinesou pocit uvolnění.

NOHY – Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu. Půlhodinka, nemáte-li více času, jistě stačí, ale hodina na přání nadchne.

ZÁDA A ŠÍJE – Thajskou masáž zad a šíje velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masérka se soustředí na hlavu, krk, ramena, šíji a horní část zad. Zde bude různými tlaky, hmaty a masírováním působit na akupresurní body, které se budou stimulovat a tak dojde k uvolnění napětí. Thajská masáž zad a šíje zároveň účinně působí proti negativním účinkům stresu. Po půlhodině dojde k příjemnému uvolnění, ale na přání si můžete dopřát i hodinovou masáž.

Thajské masáže provádí rodilá certifikovaná Thajka.

Ceník 30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
Royal 1190 Kč 1490 Kč
Herbal 1090 Kč 1290 Kč
Aroma 790 Kč 1090 Kč 1390 Kč
Oil 700 Kč 990 Kč 1290 Kč
Klasik 600 Kč 900 Kč 1170 Kč
Nohy 390 Kč 590 Kč
Záda a šíje 390 Kč 690 Kč

Thajské masáže lze objednat až od března 2019.

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Pro aktivní sportovce možnost využití masáže pomocí golfových míčků, které zvyšují přítlak a dostanou se více do svalů.

Ceník
Záda (30 min.) 350 Kč
Záda + šíje (45 min.) 450 Kč
Masáž hodinová s možností výběru, dle potřeb a požadavku klienta 650 Kč
Dolní končetiny (50 min.) 550 Kč
Horní končetiny (20 min.) 250 Kč

* ceny jsou pohyblivé, neplatí sleva KPZ, nepřijímáme platební karty

Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže.

Ceník
Relaxační masáž 50 min. 550 Kč

* ceny jsou pohyblivé, neplatí sleva KPZ, nepřijímáme platební karty

 

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku.

Před masáží provádí masér základní konzultaci se svým klientem ohledně zdravotního a psychického stavu.

Masáže se neprovádí v případech onemocnění a stavů např. akutní záněty, chřipky a horečnatých onemocnění, onemocnění způsobující závažné krvácení (např. leukémie), poranění břišní dutiny, selhání životně důležitých orgánů, po jídle, pod vlivem alkoholu či drog. Dále při výskytu kožních exémů a nečistot.

Děkujeme za pochopení.