Masáže

Kolín

Slovo masáže je plné relaxace, odpočinku a nové energie. Masáž vám uleví od bolesti zad i hlavy, zbaví těla přebytečného napětí a stresu.

Existuje přes stovky druhů různých masáží vycházejících z odlišných kulturních základů. Jednotlivé druhy masáží na sebe navazují a prolínají se. Je to díky odlišnosti masérů, kteří se postupem své každodenní praxe vyvíjejí, studují různé masážní techniky, či terapeutické metody, jejichž pochopení přináší osobitost do pojetí masáže masérem.

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku.

Před masáží provádí masér základní konzultaci se svým klientem ohledně zdravotního a psychického stavu.

Masáže se neprovádí v případech onemocnění a stavů např. akutní záněty, chřipky a horečnatých onemocnění, onemocnění způsobující závažné krvácení (např. leukémie), poranění břišní dutiny, selhání životně důležitých orgánů, po jídle, pod vlivem alkoholu či drog. Dále při výskytu kožních exémů a nečistot. Děkujeme za pochopení.

Salon Dragonfly nabízí:

Klasická a sportovní masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Pro aktivní sportovce možnost využití masáže pomocí golfových míčků, které zvyšují přítlak a dostanou se více do svalů.

Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže. Relaxační masáž je vhodná pro lidi, kteří mají rádi tzv. ,,hlazení”, a chtějí si u masáže hlavně odpočinout.

Energetická aromaterapeutická masáž

Tato masáž vychází z aromaterapeutických, ajurvédských, balinejských a thajských masáží. Tlak je přizpůsoben dle preferenci klienta, tak aby respektoval jeho tělo. Je zaměřena hodně na rozproudění krevního systému, lymfy a energie v těle. Má velmi příznivý účinek při detoxikacích těla.

Manuální lymfodrenáž

Náš lymfatický systém je velmi často oslaben a přetížen, což se projevuje únavou fyzickou i psychickou, sníženou imunitou, celulitidou, pocitem těžkých nohou na konci dne a zadržováním vody v těle. Navíc mu neprospívá jednostranná zátěž (dlouhé stání či sezení), stres, nedostatek pohybu, mělké dýchání a nošení těsného prádla. Naštěstí existuje manuální lymfodrenáž, což je speciální jemná technika pozitivně ovlivňující náš lymfatický systém, má vynikající detoxikační, regenerační, kosmetický i relaxační účinek. Pomocí odborně uvolněných lymfatických uzlin a speciálně vedených hmatů se urychlí tok lymfy v lymfatickém systému, čímž se dosáhne odplavení škodlivin z těla ven. Jedná se o velmi příjemnou, ozdravnou a relaxační techniku bez použití oleje.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů.

Masáže

Ceník

Relaxační masáž50 minut550 Kč
Baňkování30 minut300 Kč
Manuální lymfodrenáž60 minut800 Kč
Energetická aromaterapeutická masáž60 minut800 Kč
Celková masáž - klasická, sportovní60 minut650 Kč
Záda30 minut350 Kč
Záda + šíje45 minut450 Kč
Dolní končetiny50 minut550 Kč
Horní končetiny20 minut250 Kč
Lávové kameny60 minut600 Kč
Lávové kameny90 minut750 Kč

Při platbě benefity se vždy připočítává 15 % k ceně služby.