Doplňky stravy

Agel active Agel body Agel core Agel thrive

Potravinové doplňky firmy Agel nyní umožňují nejjednodušší cestu, jak dostat potřebné a výživné látky do těla. Tyto produkty jsou díky suspenzní gelové technologii vstřebávány okamžitě s 90% až 100% efektivitou – na rozdíl od ostatních výživových doplňků ve formě tablet, prášků či nápojů, u kterých je absorbce maximálně 5-12%

AGEL ACTIVE

Dodejte si energii. Vybudujte sílu. Zůstaňte FIT. Udělejte více...

Chcete zhubnout několik kilogramů? Potřebujete zvýšit výkon, ať jste v práci, nebo se bavíte? Zeptejte se sami sebe; chci být víc aktivní? Chci si zlepšit životní styl? Jestli je vaše odpověď ano, potom je tady pro vás AGEL ACTIVE.

Agel FIT - přijmete-li gel FIT 30-60 min před dvěma jídly, můžete zvýšit účinnost svého programu na snížení nadváhy díky kyselině hydroxycitronové (HCA), což je aktivní složka, která je obsažena v ovoci a slupce stromu Garcinia Cambogia, HCA chrání vaše tělo před ukládáním nespotřebovaných karbohydrátů a omezuje tvorbu tuků. Další výhodou HCA je, že mírně potlačuje chuť k jídlu.

Agel OHM – energie, když ji potřebujete, k obnovení fyzických a psychických sil OHM obsahuje schizandru, rhodiolu a ženšen- tyto rostlinné přípravky mohou zvýšit vaši odolnost vůči stresu, povzbudit centrální nervovou soustavu a pomáhá zkrátit dobu, kterou tělo potřebuje k načerpání sil po běžných fyzických činnostech, pro zvýšení účinnosti také obsahuje taurin, četné vitamíny B a D-ribosu.

Další informace o produktech a cenách získáte v našem salonu.

AGEL CORE

KAŽDÝ DEN WELLNESS. OBJEVTE ZÁKLADNÍ KÁMEN ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Potřebujete vitamíny a minerály? Co takhle zdravý imunitní systém? Zajímáte se o volné radikály, které způsobují znečistění? Jestli se zajímáte o některou z těchto otázek, tak AGEL CORE je tady pro vás.

Agel UMI - fucoidan je jeden z nejúžasnějších nutričních objevů minulého desetiletí a UMI je bohatý na tuto úžasnou přísadu, která pochází z hnědé mořské řasy, podporuje správné fungování a tvorbu bílých krvinek v těle, zdravé bílé krvinky jsou velice důležité pro zachování zdravého imunitního systému a optimálního stavu celého organismu.

Agel MIN - obsahuje přesné denní množství minerálů a vitamínů, které potřebujete na překonání vlivů průmyslově zpracovaných jídel a nezdravých stravovacích návyků, zajišťuje 100%doporučené denní dávky dvanácti základních vitamínů a až 50% deseti minerálů.

Agel EXO - jedinečná a dokonale vyvážená směs výtažků z rostlin exotického ovoce, zajišťuje tak plné spektrum antioxidantů, nutných pro dlouhý a zdravý život, jsou také nezbytné na ochranu buněk před poškozením díky své vlastnosti neutralizovat volné radikály, EXO tak může pomoci vašemu tělu vyrovnat se se stresem hektického životního stylu a se znečištěným životní prostředím.Zpomalte proces stárnutí.

Další informace o produktech a cenách získáte v našem salonu.

AGEL THRIVE

ŽIJTE NAPLNO. OBJEVTE SVOU VNITŘNÍ SÍLU.

Staráte se správně o udržování vašeho tělesného zdraví? Obáváte se bolesti a nepohodlí, které může být způsobeno stárnutím, nebo sportem? Je pro vás důležité udržení zdravého kardiovaskulárního systému? Jestli ano, AGEL TRIBE je tu pro vás.

Agel HRT - unikátní mix nutričních prvků obsažených v HRT pomáhá uvést srdce do nejlepší formy, tento gel stojící na vyšší úrovni technologického vývoje nutričních produktů byl vědecky vyvinut specielně na podporu srdce, myokardického systému (systém středo-srdečních svalů) a úrovně cholesterolu v krvi. HRT vyživuje, ochraňuje srdce a dodává mu energii, taurin podporuje zdravé srdeční tkanivo, zatímco karnitin pomáhá zvyšovat tvorbu myokardické energie.

Agel FLX - existují čtyři přísady, o kterých se ví, že mají dobrý vliv na zdravé klouby-chondroitin sulfát je součástí velké proteinové molekuly, která dodává chrupavkám a šlachám pružnost.Glukosamin je aminocukr, který aktivuje obnovu poškozené chrupavky, šlach nebo vazu a zajišťuje hladký pohyb kloubů. Methylsulfonylmethan (MSM) je biologicky dostupná forma síry, která zvyšuje zdravou funkci kloubů. Celadrin je laboratorně vyvinutý preparát z cetylovaných mastných kyselin , které zajišťují mobilitu a stav kloubů a snižují slabou nebo dočasnou bolest způsobenou běžnými činnostmi každodenního života. Na trhu je nabízeno mnoho pilulek, které obsahují jednu nebo dokonce dvě z těchto přísad, ale FLX obsahuje všechny čtyři.

AGEL GRN – mladý ječmen

agel-grn

Čistí náš organismus

Prevence proti rakovině tlustého střeva

Očista našeho těla z vnějšku je velmi jednoduchá, mnohem složitější je však očista těla zevnitř.

Použijete-li GRN, je tento proces daleko jednodušší. Účinný GRN pomáhá čistit trávicí systém tím, že trávicí trakt stimuluje a podporuje činnost zdravých bakterií.

Detoxikace s GRN-em

Naše tělo vstřebává různé věci, některé jsou pro nás vhodné, ale jiné nikoliv. GRN je specielně vyvinutý tak, že pomocí jedněch z nejsilnějších phytonutrientů – jako např. spirulina nebo chlorofyl – vyživuje a detoxikuje naše tělo.

GRN udržuje pohyb

Díky účinným phytonutrientům GRN udržuje náš trávicí trakt v pohybu. Vláknina stimuluje peristaltiku střev tj. pohyb střev, kterým se potrava posouvá zažívacím traktem. Phytonutrienty zásobují, detoxikují, čistí a vyživují trávicí trakt.

Co pro Vás GRN může udělat? ( Jak Vám GRN může pomoci?)

Zde je jen pár příkladů účinku GRN

- Pomáhá čistit organismus

- Podporuje detoxikaci těla

- Vyživuje a stimuluje trávicí trakt


om3

Doplněk stravy pro zdravý život – zázrak 21. století

Celosvětové výzkumy jasně prokázaly obrovský význam Omega-3 kyselin. Omega-3 jsou speciální tuky, které nazýváme „esenciální mastné kyseliny“, tělo si je neumí samo vyrobit a musí je získávat z potravy, kterou jíme.

„Dokonalá potravina pro mozek“ Omega-3 kyseliny potřebujeme již od doby početí až do stáří. Tvoří nezbytně nutný základ pro mozkovou činnost v raném vývojovém stádiu, v průběhu dospívání i stáří. Jsou to látky nezbytně nutné pro vývoj optimálních mozkových funkcí a pro prevenci předčasného ochabnutí kognitivních schopností.

Omega-3 snižují hladinu krevních tuků, zabraňují usazování LDL cholesterolu v cévách, chrání před vznikem degenerativních onemocnění, snižují krevní tlak, zvyšují imunitu a vykazují protizánětlivé účinky. Jsou důležité na zvýšení mozkové aktivity při učení, procesech zapamatování a regulaci psychiky.

Komu je tento výrobek určen:

  • sportovcům a studentům
  • dospělým ve vyšším věku
  • těhotným ženám i kojícím matkám
  • lidem, u kterých je předpoklad vzniku srdečně-cévních onemocnění

Další informace o produktech a cenách získáte v našem salonu.

AGEL BODY

VYŽIVUJTE SVOU POKOŽKU. OBJEVTE KOMLETNÍ PŘÍRODNÍ VÝŽIVU NA VAŠI KŮŽI.

Zajímáte se o zdraví a vaši pleť? Možná hledáte preventivní péči. Něco, co není plné škodlivin a chemikálií, co vysušují vaši kůži. Jestli se zajímáte o vhodnou výživu na vaši kůži, potom AGEL BODY je tu pro Vás.

Agel GLO

agel-glo

Krása přicházející zevnitř

Hydratace vašeho těla je klíč k tomu, jak nejen dobře vypadat , ale zároveň se i dobře cítit. S tím jak stárneme, je pro naše buňky stále obtížnější absorbovat vodu. Proto je naše pokožka často vysušená a matná. Kombinací výtažků ze zeleného čaje, hroznů a aloe vera dostaneme pomocníky, kteří našim buňkám pomáhají tuto tak potřebnou vodu absorbovat. Získáme tak plnější a zdravější pleť, vlasy i nehty. V průběhu času oslabují kolagenová vlákna v našem těle a to způsobuje vznik nerovností, vrásek a povislé pleti. Kombinace koenzymu Q-10 s výtažkem z třešně a přesličky pomůže tato kolagenová vlákna podporovat a tak napomáhá znovu získat mladistvý vzhled.

GLO chrání před působením látek znečišťujících životní prostředí, před dlouhodobými škodlivými účinky slunce, pomáhá k hladké a zdravější pleti pro následující roky. GLO je kombinace extraktu ze zeleného čaje, kurkumy a kyslíku.

Tento přípravek se používá denně k jídlu, nemaže se na obličej.

Další informace o produktech a cenách získáte v našem salonu.